Monitory

 • P2719H LCD Dell P2719H Professional Novinka

  P2719H LCD Dell P2719H Professional

  S tenkým profilom a monitorom so základňou o približne 23% menšou ako u predchodcu môžete uvoľniť miesto na pracovnom stole. Konštrukcia s rámčekom s tromi tenkými stranami umožňuje vychutnať si nerušený pohľad na viacerých monitoroch. A vďaka dvom monitorom môžete zvýšiť produktivitu až o 18%. Pracujte pohodlne na viacerých obrazovkách a vyberte si z preddefinovaných šablón pomocou funkcie Easy Arrange v softvéri Dell Display Manager. Rýchlo poskladajte a usporiadajte svoje aplikácie a vráťte sa rýchlejšie k práci pomocou funkcie Auto-restore, ktorá si pamätá, kde ste skončili. Široký pozorovací uhol a technológia In-Plane Switching (IPS) zaručujú žiarivé farby, bez ohľadu na to, kde sedíte.

  Do 2 týždňov
  183,- €
 • LED monitor Dell U2419H UltraSharp Novinka

  LED monitor Dell U2419H UltraSharp

  Vychutnajte si vynikajúcu ostrosť obrazu vďaka rozlíšeniu Full HD (1 920 × 1 080) na 23,8 "obrazovke. Monitor UltraSharp je z výroby kalibrovaný na 99% pokrytie priestoru sRGB s presnosťou Delta-E menšie ako 2, zaistí preto presné odtiene ihneď po vybalení. A s 99% pokrytím farebného priestoru Rec709 a 85% pokrytím priestoru DCI P3 uvidíte skutočné farby vo formáte videa. Sledujte konzistentné žiarivé farby zo širokého pozorovacieho uhla vďaka technológii IPS (In-Plane Switching).

  Do 2 týždňov
  187,- €
 • Dell U3419W Ultrasharp Novinka

  Dell U3419W Ultrasharp

  Vyššie zakrivenie obrazovky zlepšuje zorné pole, znižuje odrazy a vytvára takmer jedinú vzdialenosť pre zaostrenie zraku. Zmenšuje sa pohyb očí po obrazovke, a preto môžete pohodlne pracovať po dlhšiu dobu. Rozšírené periférne videnie na tomto monitore vytvára neuveriteľnú hĺbku, šírku a celkový dojem, ktorý vám pomôže sústrediť sa na prácu. Vychutnajte si nevídaný zážitok na zakrivenej obrazovke, ktoré prináša panoramatické zobrazenie ako v kine.

  Do 2 týždňov
  750,- €