3D myši

3D myši prinášajú prevratné zmeny v spôsobe práce s 3D aplikáciami. Je to ako by ste operácie typu operácie typu posúvanie, zoomovanie a otáčanie modelu vykonávali vlastnou rukou.

SpaceMouse Wireless

SpaceMouse Wireless je 3D myš, ktorá umožňuje ľahkú manipuláciu s modelom na vašej obrazovke. Tento typ 3D vstupného zariadenia je charakteristický intuitívnym a jednoduchým ovládaným využiteľným vo viacerých 3D aplikáciách.

Kód produktu: 3DX-BEZ
Kategória: 3D myši
Cena bez DPH: 157,- €
Cena s DPH: 188,40 €
Do 2 týždňov

So SpaceMouse® Wireless môžete byť kreatívnejší. Môžete sa zbaviť obťažujúce kábla na vašom stole. Môžete si užívať prvotriednu 3D navigáciu.

Prvotriedna 3D navigácia

Hoci pracujete v 3D, bežná myš a klávesnica nedokážu ponúknuť tak intuitívne ovládanie, aké poskytuje SpaceMouse Wireless. Táto elegantná, kompaktná a ľahko použiteľná 3D myš, vám umožní manipulovať s modelom alebo pohľadom, zatiaľ čo štandardnú myš využívate k výberom, úpravám alebo vytváraniu obsahu. Tento prirodzený štýl práce zamestnávajúce obe ruky vás prinúti k otázke, ako ste sa vôbec kedy mohli bez SpaceMouse Wireless obísť .

Bezdrôtová sloboda

3Dconnexion vôbec prvýkrát patentovala svoju technológiu "6 stupňov voľnosti" v kombinácii s bezdrôtovou technológiou 3Dconnexion® 2.4 GHz, aby poskytla spoľahlivosť rovnakú ako u zariadení pripojených káblom, ktorý vám však už vďaka svojej absencii nebude prekážať. Pripojenie SpaceMouse Wireless nemohlo byť jednoduchšie. Jednoducho zastrčte mikro-prijímač do vášho PC alebo Macu a zanechajte ho tam, kým si budete užívať bezdrôtové spojenie s vaším 3D obsahom v reálnom čase .

Vždy k dispozícii

Bez SpaceMouse Wireless sa nikdy nebudete musieť zaobísť vďaka pôsobivo dlhé, až mesačnej výdrži jej batérie a možnosti pracovať aj počas nabíjania. Ak potrebuje dobiť , pripojíte ju k dodávanému micro-USB kábla, ktorý zaisťuje nabíjanie a súčasne aj prenos dát. Jednoducho ju pripojíte a pokračujete v práci.

Precízna práca

Všetko na SpaceMouse Wireless svedčí o dôraze na detail, od jej malých rozmerov a základne z brúsenej ocele po prakticky umiestnených dotykových tlačidlách.

space Mouse Wireless

Jednoduché používanie

Kým si budete užívať intuitívnu 3D navigáciu, môžete stlačiť niektoré z dvoch tlačidiel, ktoré aktivujú radiálne ponuku 3Dconnexion pre pohodlný prístup k štyrom aplikačným príkazom na kliknutie myšou.

  • Patentovaný senzor "šiestich stupňov voľnosti" (6DOF) od 3Dconnexion® - Intuitívna a presná navigácia v digitálnych modeloch alebo pohľadoch v 3D priestore.
  • Bezdrôtová technológia biznisovej triedy - zaisťuje spoľahlivé spojenie s 3D obsahom v reálnom čase.
  • Voliteľné pripojenie káblom - dodávaný micro-USB kábel zabezpečuje dobíjanie a súčasne prenos dát. Jednoducho ho pripojte a pokračujte v práci.
  • Dve tlačidlá - Každé otvára na obrazovke samostatnú radiálnu ponuku pre pohodlný prístup myši k obvykle používaným príkazom aplikácie, alebo k voľbám nastavenia SpaceMouse Wireless (v každom radiálnom menu sú k dispozícii štyri príkazy).

Príslušenstvo

  • 3D myš SpaceMouse Wireless
  • prepravné puzdro
  • univerzálny USB prijímač 3Dconnexion