3D myši

3D myši prinášajú prevratné zmeny v spôsobe práce s 3D aplikáciami. Je to ako by ste operácie typu operácie typu posúvanie, zoomovanie a otáčanie modelu vykonávali vlastnou rukou.

SpaceMouse Compact

SpaceMouse Compact so svojím klasickým a čistým dizajnom bola navrhnutá pre užívateľov, ktorí hľadajú intuitívnu, precíznu a jednoduchú navigáciu v 3D prostredí svojich CAD aplikácií. SpaceMouse Compact bola vytvorená pre ponúknutie intuitívnej, jednoduchej a precíznej 3D navigácie v CAD aplikáciách, ktorú nemožno zažiť pri práci so štandardnou myšou a klávesnicou. Jedná sa o dokonalý nástroj pre moderných inžinierov, architektov a dizajnérov pre prehliadanie 3D projektov a skúmanie 3D priestorov.

Kód produktu: 3DX-COM
Kategória: 3D myši
Cena bez DPH: 137,- €
Cena s DPH: 164,40 €
Do 2 týždňov

Navrhnutá pre pokročilú 3D navigáciu

SpaceMouse Compact bola vytvorená pre ponúknutie intuitívnej, jednoduchej a precíznej 3D navigácie v CAD aplikáciách, ktorú nemožno zažiť pri práci so štandardnou myšou a klávesnicou. Jedná sa o dokonalý nástroj pre moderných inžinierov, architektov a dizajnérov, pre prehliadanie 3D projektov a skúmanie 3D priestorov.

Prirodzená navigácia v 3D svete

Patentovaný snímač s technológiou šiestich stupňov voľnosti (6DoF) bol navrhnutý špeciálne pre manipuláciu digitálnym obsahom alebo polohami kamery v predných CAD aplikáciách. Jednoduchým zatlačením, zatiahnutím, otáčaním alebo nakláňaním ovládacieho kolieska 3Dconnexion možno intuitívne posúvať, približovať alebo vzďaľovať a otáčať model. Súbežne vaša druhá ruka môže voľne ovládať bežné funkcie myši, ako je vyberanie, vytváranie alebo úpravy modelu.

Kompaktné prevedenie

Vďaka svojmu klasickému a čistému dizajnu SpaceMouse Compact je natoľko malá,  že je vhodná pre každé pracovisko, ale zároveň jej brúsená oceľová základňa zaisťuje stabilitu pre precíznu navigáciu v 3D.

3Dconnexion_SpaceMouse Compact_Setting_edit

Jednoduché použitie

Každá z dvoch kláves SpaceMouse Compact otvorí vlastnú radiálnu ponuku a týmto spôsobom ponúkne priamy prístup až k 8 obľúbeným príkazom aplikácie.

Vďaka nášmu softvéru 3DxWare 10 môžete počas niekoľkých sekúnd jednoducho vytvoriť vašu vlastnú radiálnu ponuku alebo vybrať z prednastavených nastavení.

Jediný ovládač. Viac zariadení.

3DxWare 10 je jediný ovládač pre všetky vaše zariadenia od 3Dconnexion. Jeho jednoduché, ale veľmi schopné rozhranie umožňuje špecificky nastavovať všetky vaše produkty 3Dconnexion pre maximálny výkon.

Hlavné vlastnosti

  • Profesionálna 3D navigácia v CAD - intuitívne a precízne navigovanie digitálnymi modelmi alebo pohľadmi s patentovaným snímačom s technológiou šiestich stupňov voľnosti (6DoF).
  • Čistý, funkčný dizajn - úsporná pracovná plocha, elegantná základňa z brúsenej ocele, dve prakticky umiestnené tlačidlá.

Technická špecifikácia

  • Snímač 3Dconnexion ® so šiestimi stupňami voľnosti (6DoF)
  • Rozmery (D x Š x V): 77mm x 77mm x 54mm (3,03 palca x 3,03 palca x 2,13 palca)
  • Hmotnosť: 480g (16,93 oz)
  • Dvojročná záruka

Systémové požiadavky

  • Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
  • Mac OS X 10.10. alebo vyšší
  • USB 1.1