Ukončenie všetkých free verzií v DraftSighte

V roku 2019 prišlo v DraftSighte k významným zmenám, pričom tou najzásadnejšou je ukončenie platnosti všetkých free verzií. Ich fungovanie skončilo k 31.12.2019. Všetky balíčky DraftSight 2019 sú už spoplatnené, ale zároveň rozšírené o nové funkcie.

Typy licencií DraftSight a ich funkčnosť

K dispozícii sú ako samostatné licencie (určené skôr pre jednotlivcov a malé spoločnosti), tak i sieťové licencie s podporou hromadnej inštalácie (určené pre stredné a veľké spoločnosti).

Samostatné licencie DraftSight

Samostatné licencie DraftSight môžete zakúpiť priamo na tejto stránke, cena je za ročné predplatné. Po zakúpení emailom obdržíte licenčné číslo a odkaz na stiahnutie. Technická podpora je poskytovaná iba výrobcom a zahŕňa len emailovú podporu pre inštaláciu a aktiváciu produktu. Pre otázky k používaniu produktu použite diskusné fórum.

Pre všetkých je k dispozícii zdarma 30 – dňová skúšobná verzia DraftSight Premium.

Sieťové licencie DraftSight

Sieťové (plávajúce) licencie DraftSight môžete zakúpiť prostredníctvom predajcu, teda priamo v našej spoločnosti. Tieto licencie sú k dispozícii ako formou ročného predplatného, tak aj ako trvalé licencie (s možnosťou údržby). Sieťové licencie zahŕňajú podporu hromadnej inštalácie a plnú technickú podporu v slovenskom jazyku priamo od predajcu.

V prípade záujmu o DraftSight nás kontaktujte alebo navštívte našu webovú stránku: www.schiertechnik.sk/draftsight