Certifikácia SOLIDWORKS - veľká výzva pre vašich študentov

Vedeli ste, že viac ako 90% opýtaných zamestnávateľov v prieskume uviedlo, že poznajú a oceňujú naše certifikácie SOLIDWORKS?

Študenti sú a budú aj naďalej veľmi zasiahnuté súčasnou pandémiou COVID 19. Všetci si to uvedomujeme a spoločnosť SOLIDWORKS, chce ešte výraznejšie pomôcť študentom k získaniu certifikácie, ktoré im zaistí lepšie uplatnenie na trhu práce. Pre vašu školu, ktorá sa bude chcieť pridať do tohto programu, je to jednoduché a zadarmo. Ak máte v škole platné licencie SOLIDWORKS, požiadajte o prijatie do siete akademických poskytovateľov certifikácie. Informácie o programe ACADEMIC CERTIFICATION PROVIDER si môžete stiahnuť TU.

Akademickým poskytovateľom certifikácie (Academic Certification Provider), stačí ak svojim študentom poskytnú pre skúšku kód voucheru (dostanete toľko voucherov, koľko potrebujete pre svojich študentov) a odkaz na túto testovaciu platformu, kde sa následne riaďte jednoduchými pokynmi.

Snažíme sa vychádzať školám ústrety, preto sú pozastavené limity v množstve certifikácií dostupných na účte školy, čo umožňuje škole certifikovať toľko študentov, koľko potrebujú. Certifikácia môže dopĺňať aj dištančnú výučbu. Svojim študentom odovzdáte kód voucheru pre skúšku (ktorý získate vo svojom admin konte programu pre Academic Certification Provider), spolu s odkazom na testovaciu platformu, v ktorej študenti skladajú certifikačnej skúšky. Nie je nutný dohľad pedagóga, lebo skúška sa skladá online a vy ju môžete využiť aj ako hodnotenie predmetu pri dištančnej výučbe.

Ak sa chcete stať poskytovateľom akademických certifikáciou, musí mať vaša škola minimálne 60 licencií SOLIDWORKS EDU s platnou podporou. V Academic Certification Provider musí byť ako hlavná kontaktná osoba určený jeden učiteľ, ktorý spravuje certifikačný účet a skúšky. Po schválení Vám vytvoríme online testovací účet pre vašu kontaktnú osobu. Ak nemáte platnú údržbu alebo nemáte SOLIDWORKS v škole, neváhajte nás kontaktovať na: k.hrabovska@schiertechnik.sk