Myši

Profesionálne myši pre CAD a CAM aplikácie od výrobcu 3D myši od 3Dconnexion.

CadMouse Pro

CadMouse Pro je v obore uznávaná špeciálna myš pre dizajnérov a projektantov. Vďaka pokročilej ergonómii a presnej kalibrácii ponúka táto káblová myš v plnej veľkosti mimoriadne pohodlie a tichú prevádzku. Produktový rad CadMouse je známa osvedčenou výkonnosťou a komfortom. Neustále sa zlepšuje prostredníctvom výskumu ergonómia a technologické lepšenia. Výsledkom je ideálna citlivosť, reaktivita a presná kontrola pre lepší zážitok z práce v CAD prostredí.

Kód produktu: MYS-CMP
Kategória: Myši
Cena bez DPH: 107,- €
Cena s DPH: 128,40 €
Do 2 týždňov

CadMouse Pro – Vytvorená špeciálne pre profesionálov

CadMouse Pro je v obore uznávaná špeciálna myš pre dizajnérov a projektantov. Táto káblová myš plnej veľkosti je navrhnutá pre mimoriadne pohodlné používanie po dlhú dobu a prezentuje výnimočnú presnú technológiu od firmy 3Dconnexion a tichú prevádzku. CadMouse Pro je najdokonalejšou oporou každej modernej sady nástrojov CAD. Produktový rad CadMouse je známy osvedčenou výkonnosťou a komfortom. Neustále sa zlepšuje prostredníctvom výskumu ergonómie.

Vynikajúca ergonómia

CadMouse Pro je výsledkom trvalého úsilia o dosiahnutie pohodlného a zdravého používania. Vyniká inovatívnou ergonómiou, ktorá je charakteristická pre celý rad CadMouse.
CadMouse Pro má špeciálne navrhnuté tlačidlá zaručujúce maximálnu presnosť. Jednotlivé tlačidlá sú dômyselne tvarované a umiestnené v pántovej konštrukcii, čo zvyšuje presnosť aj citlivosť kliknutí a poskytuje spätnú väzbu myši s lepšou kontrolou.
Vďaka odhodlaniu spoločnosti 3Dconnexion zaistiť pohodlné a zdravé používanie má táto káblová myš plnej veľkosti optimálny ergonomický dizajn, ktorý kombinuje elegantnú estetiku, efektivitu a tichú  prevádzku. Jej naklonený tvar a tvarovaná opierka palca umožňujú prirodzenejšie držanie tela myši a polohu ruky.
Vyhradené prostredné tlačidlo slúži špecificky k minimalizácii únavy z opakovaných kliknutí a pohybov. Pri štandardnej dvojtlačidlovej myši vyžaduje kliknutie na koliesko v priemere vynaloženia sily 200 gf až 300 gf, čo je pri častom opakovaní značne namáhavé. Technologickým výskumom sa spoločnosti 3Dconnexion
podarilo v rade CadMouse znížiť požadovaný tlak až štyrikrát vďaka zníženiu sily potrebnej k aktivácii. Kliknutie je tak jemnejšie i presnejšie a vyžaduje menšiu silu než kliknutie kolieskom na tradičnej myši. Spoločne tieto funkcie umožňujú pracovať spôsobom, ktorý výrazne znižuje svalové a šľachové ťažkosti, ktoré sa často vyskytujú po mnohohodinovej nepretržitej práci.

Najvyššia presnosť

Pokročilé technológie 3Dconnexion použité v rade CadMouse zaručujú trvalo spoľahlivé a konzistentné ovládanie kurzoru bez ohľadu na pohyb myši. Vďaka synergii materiálu klznej plochy myši, tvoreného polytetrafluorethylénom (PTFE), a podložkou CadMouse Pad vzniká dokonalá rovnováha medzi statickým a dynamickým trením, čo dáva užívateľom tú najlepšiu presnosť. Bez tejto úrovne perfekcionizmu je citlivosť myši oslabená odporom pri pohybe, čo znižuje presnosť vedenia ukazovateľa.
Vďaka optickému senzoru s vysokým rozlíšením a frekvenciou odozvy až 1000 Hz vznikla najpresnejšia myš pre každodennú pracovnú potrebu CAD profesionála, zaručujúca taktiež nulové vyhladenie, zrýchlenie alebo filtrovanie pre kvalitné výsledky každého projektu.

Odolnosť a trvanlivosť

Myš CadMouse Pro bola navrhnutá tak, aby zvládla cez 50 miliónov kliknutí na tlačidlá. Celý rad neustále zdokonaľuje svoju technológiu vedecky podloženým výskumom a poznatkami. Priemerný CAD odborník vykoná počas štandardného osemhodinového pracovného dňa mnoho tisíc kliknutí. Všetky produkty tohto radu sú vyrábané z najodolnejších materiálov a komponentov pre maximálnu výdrž, takže užívatelia sa môžu spoľahnúť na vysokú mechanickú životnosť odpovedajúcu prémiovému produktu. 3Dconnexion poskytujte na CadMouse Pro trojročnú záruku. V kombinácii s robustnou konštrukciou to znamená, že profesionáli môžu bez starostí využívať kvalitu CadMouse.

Zdokonalené ovládanie a prispôsobivá navigácia

Produktový rad CadMouse je vybavený presláveným kolieskom Smart Mouse Wheel 2 a mikroprogramovým vybavením Smart Scroll. To ponúka niekoľko pokročilých režimov rolovania v závislosti na vykonávanej činnosti. Správanie kolieska sa mení podľa softvéru a podľa potreby, aby bolo ovládanie vždy čo najpresnejšie.
Funkcia Tick-to-Tick, špecifická pre CAD aplikácie, umožňuje užívateľom neobyčajne hladko zväčšovať a zmenšovať modely a výkresy s presnosťou na jednotlivý krok kolieska myši.
V iných prostrediach, konkrétne pri prechádzaní a prehliadaní dokumentov, ponúka funkcia Smooth Scroll spoľahlivé rolovanie po každom prvom švihnutí kolieska, čo umožňuje napríklad preskakovať konštantný počet stránok. Ďalším preskočením sa aktivuje funkcia QuickScroll, ktorá umožňuje veľmi rýchle zbežné prehliadanie rozsiahlych dokumentov či webových stránok. Nakoniec, ku koncu rolovania, potočenie kolieska o jeden krok aktivuje ďalšiu funkciu, a to pomalšie tempo rolovania – Read Scroll.
Funkcia QuickZoom umožňuje zväčšiť a zmenšiť modely a výkresy s mimoriadnou jemnosťou a zároveň automaticky vycentrovať výkres na miesto, kde sa nachádza kurzor. Stlačením tlačidiel pre palec sa zväčší alebo zmenší poloha kurzoru a úroveň zväčšenia sa jemne doladí podržaním príslušného tlačidla.
Jednoduchý prístup k príkazom aplikácie
Rad CadMouse je jedinečný tlačidlom Top Button, ktoré otvára radiálnu ponuku  špecifickú pre aplikáciu alebo prostredie, ktorá je ovládaná gestami a prispôsobiteľná. Umožňuje užívateľom rýchly prístup k obľúbeným príkazom rýchlym gestom myši.

Vlastnosti a funkcie

 • 7 tlačidiel vrátane špeciálneho prostredného tlačidla myši, 5 programovateľných tlačidiel)
 • Ergonomický tvar pre pohodlnú prácu v CAD
 • Snímač s vysokým rozlíšením
 • Špeciálne vyvinuté klzné plochy z PTFE
 • upraviteľná radiálna ponuka
 • Smart Mouse Wheel 2
 • Funkcia QuickZoom

Technické špecifikácie

 • Optický snímač s 7200 DPI
 • Frekvencia odozvy: 1000 Hz
 • Rozmery (D x Š x V): 126 x 74 x 44 mm
 • Hmotnosť: 110 g

Podporované operačné systémy

Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 7
macOS10.10 a vyšší

Obsah balenia

 • CadMouse Pro

Certifikáty a registrácia

CE, FCC, KC, RCM, BSMI, RoHS, WEEE, LUCID, BattG-Melderegister

Záruka

3 ročná obmedzená záruka na hardvér