Myši

Profesionálne myši pre CAD a CAM aplikácie od výrobcu 3D myši od 3Dconnexion.

CadMouse Compact

CadMouse Compact od spoločnosti 3Dconnexion je unikátna káblová špeciálna myš pre dizajnérov a návrhárov, ktorí vzhľadom na veľkosť svojej dlane a spôsobu uchopenia, dávajú prednosť vstupnému zariadeniu kompaktného tvaru a menších rozmerov. Produktová rada CadMouse je známa svojím osvedčeným výkonom a komfortom. Neustále sa zlepšuje prostredníctvom výskumu ergonómie.

Kód produktu: MYS-CMC
Kategória: Myši
Cena bez DPH: 97,- €
Cena s DPH: 116,40 €
Do 2 týždňov

CadMouse Compact - Kompaktná ergonómia pre profesionálov CAD

CadMouse Compact od spoločnosti 3Dconnexion je unikátna káblová špeciálna myš pre dizajnérov a návrhárov, ktorí vzhľadom na veľkosť svojej dlane a spôsobu uchopenia, dávajú prednosť vstupnému zariadeniu kompaktného tvaru a menších rozmerov. Produktová rada CadMouse je známa svojím osvedčeným výkonom a komfortom. Neustále sa zlepšuje prostredníctvom výskumu ergonómie.
CadMouse Compact je vyvinutá s pokročilou ergonómiou, ktorá ponúka konzistentnejšie a tichšie používanie pri práci na rozsiahlych CAD projektoch. CadMouse Compact demonštruje prepracovanú presnú technológiu spoločnosti 3Dconnexion a spĺňa individuálne potreby a preferencie.

Vynikajúca ergonómia

Myš CadMouse Compact je výsledkom trvalého úsilia o dosiahnutie pohodlného a zdravého používania. Vyniká inovatívnou ergonómiou, ktorá je charakteristická pre celú radu CadMouse. Ľahké vstupné zariadenie je ideálne pre tých, ktorý často menia prostredie a vyžadujú rýchlejší a citlivejší pohyb. Menšie rozmery preferujú používatelia s rôznymi spôsobmi držania, napr. pri ovládaní iba končekmi prstov. Spoločnosť 3Dconnexion vyriešila
dizajnérske problémy a vybavila aj túto malú myš vyhradeným stredným tlačidlom s minimálnym odporom. Kliknutie je tak jemnejší aj presnejšie a vyžaduje menšiu silu než kliknutie kolieskom na tradičnej myši. Pri štandardnej dvojtlačidlovej myši vyžaduje kliknutie na koliesko v priemere 200 gf až 300 gf vynaloženia sily, čo je pri častom opakovaní značne namáhavé. Technologickým výskumom sa spoločnosti 3Dconnexion podarilo pri rade CadMouse znížiť požadovaný tlak až štyrikrát, vďaka zníženiu sily potrebnej k aktivácii. Kliknutie je tak jemnejšie aj presnejšie a vyžaduje menšiu silu, ako kliknutia kolieskom na tradičnej myši. Spoločne tieto funkcie umožňujú pracovať spôsobom, ktorý výrazne znižuje svalové a šľachové ťažkosti, ktoré sa často vyskytujú po niekoľkohodinovej nepretržitej práci.

Jedinečná presnosť

Pokročilé technológie spoločnosti 3Dconnection použité pri rade CadMouse zaručujú spoľahlivé a konzistentné ovládanie ukazovateľa bez ohľadu na pohyb myši. Vďaka synergii materiálu klzné plochy materiálu, tvoreného polytetrafluorethylenom (PTFE) a podložkou CadMoue Pad, vzniká dokonalá rovnováha medzi statickým a dynamickým trením, čo dodáva používateľom tú najlepšiu presnosť. Bez tejto úrovne perfekcionizmu je citlivosť myši oslabená odporom proti pohybu, čo zároveň znižuje presnosť vedenia ukazovateľa.
CadMouse Compact zaručuje omnoho viac plynulejšie a presnejšie pohyby v porovnaní s priemernou myšou.     Vďaka optickému senzoru s vysokým rozlíšením a frekvenciou odozvy až 1 000 Hz vznikla najpresnejšia myš pre každodenné pracovné potreby CAD profesionála, zaručujúca taktiež nulové vyhladenie, zrýchlenie alebo filtrovanie pre kvalitné výsledky každého projektu. 

Odolnosť a trvanlivosť

Technológia produktov CadMouse je neustále zdokonaľovaná prostredníctvom vedeckého výskumu a jeho výsledkov. Priemerný CAD  odborník vykoná behom štandardného osem hodinového pracovného dňa niekoľko tisíc kliknutí. Táto myš bola preto navrhnutá tak, aby zvládla viac ako 50 miliónov kliknutí tlačidlami. Zaradenia sú vyrábané z najodolnejších materiálov a komponentov pre maximálnu výdrž, takže CAD profesionáli sa môžu spoľahnúť na vysokú mechanickú životnosť zodpovedajúcej prémiovému produktu. 3Dconnexion poskytuje na CadMouse Compact dvojročnú záruku. V kombinácií s robustnou konštrukciou to znamená, že profesionáli môžu bez starosti využívať kvalitu CadMouse.

Plynulá navigácia a adaptívne ovládanie

Produktová rada CadMouse obsahuje slávne koliesko Smart Mouse Wheel a mikroprogramovateľné vybavenie Smart Scroll. Toto ponúka niekoľko pokročilých režimov rolovania v závislosti na vykonávanej činnosti. Rolovanie sa mení podľa softvéru a podľa potreby, aby bolo ovládanie čo najpresnejšie.
Funkcia Tick – to – Tick, špecifická pre CAD aplikácie, umožňuje používateľom neobyčajne hladko zväčšovať a zmenšovať modely a výkresy s presnosťou na jednotlivý krok kolieska myši.
V iných prostrediach, konkrétne pri prechádzaní a prehliadaní dokumentov, ponúka funkcia Smooth Scroll spoľahlivé rolovanie po každom prvom otočení kolieska, čo umožňuje napríklad preskakovať konštantný počet stránok. Ďalší posun kolieska aktivuje funkciu QuickScroll, ktorá umožňuje veľmi rýchle zbežné prehliadanie rozsiahlych dokumentov či webových stránok. Nakoniec, ku koncu rolovania, pootočenie kolieskom myši o krok aktivuje ďalšiu funkciu, a to pomalšie tempo rolovania – Read Scroll.
Funkcia QuickZoom umožňuje zväčšiť a zmenšiť modely a výkresy s mimoriadnou jemnosťou a zároveň automatický vycentrovať výkres na miesto, kde sa nachádza kurzor. Stisnutím tlačidiel pre palec sa zväčší alebo zmenší poloha kurzora a úroveň zväčšenia sa jemne doladí podržaním príslušného tlačidla.

Ľahký prístup k príkazom aplikácie

Rada CadMouse je jedinečná tlačidlom Top Button, ktorá otvára radiálnu ponuku špecifickú pre aplikácie alebo prostredie, pričom je ovládaná gestami a prispôsobiteľná. Umožňuje používateľom rýchly prístup k obľúbeným príkazom rýchlym gestom myši.

Vlastnosti a funkcie

 • 7 tlačidiel (vrátane špeciálneho prostredného tlačidla myši, 5 programovateľných tlačidiel)
 • Snímač s vysokým rozlíšením
 • Smart Mouse Wheel 2
 • Kompaktný, ergonomický tavr
 • Funkcia QuickZoom
 • Špeciálne vyvinuté klzné plochy z PTFE
 • Upraviteľná radiálna ponuka

Technické špecifikácie

 • Optický snímač s 7 200 DPI
 • Frekvencia odozvy: 1 000 Hz
 • Rozmery (D x Š x V): 115 x 71 x 41 mm
 • Hmotnosť: 96 g

Obsah balenia:

 • CadMouse Compact

Certifikáty a registrácia

CE, FCC, KC, RCM, BSMI, RoHS, WEEE, LUCID, BattG-Melderegister

Záruka

2 ročná obmedzená záruka na hardvér