3D myši

3D myši prinášajú prevratné zmeny v spôsobe práce s 3D aplikáciami. Je to ako by ste operácie typu operácie typu posúvanie, zoomovanie a otáčanie modelu vykonávali vlastnou rukou.

3DConnexion Keyboard Pro with Numpad

Dlho očakávaná klávesnica od 3DConnexion je teraz k dispozícii! Na začiatku sme vyvinuli myši 3D SpaceMouse, potom sme uviedli na trh presné myši CadMouse. Teraz dopĺňame ponuku o nevyhnutný prvok, klávesnicu: 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad. Od tejto chvíle si môže každý dizajnér vytvoriť kompletnú a individuálnu sadu profesionálnych nástrojov 3Dconnexion pre prácu s CAD.

Kategória: 3D myši
Cena bez DPH: 137,- €
Cena s DPH: 164,40 €
Do 2 týždňov

3DConnexion Keyboard Pro with Numpad je ergonomická až do posledného detailu klávesnice pre profesionálov CAD, grafikov a kreatívcov.

Najdôležitejšie vlastnosti výrobku:

  • Ergonomický tvar so zníženou šírkou, opierkou zápästia a tenkým dizajnom, vďaka ktorému už je možno klávesnicu položiť plocho na stôl a tak pohodlne umiestniť ruky na klávesy.

  • Samostatná, bezdrôtová numerická klávesnica, ktorú možno umiestniť kdekoľvek na stole.

  • Profilované klávesy so vstavaným nožnicovým mechanizmom zaručujú ľahké a príjemné písanie.

  • Prijímač - rozbočovač zabudovaný v hlavnej klávesnici Keyboard Pro umožňuje bezpečné šifrované pripojenie numerickej klávesnice a ďalších 5 bezdrôtových zariadení 3Dconnexion.

  • Celkom 16 ďalších funkčných kláves (12 na klávesnici a 4 na numerickej klávesnici) pre programovanie obľúbených aplikačných príkazov; funkcie kláves sa prepínajú automaticky pri zmene aplikácie a priradené príkazy sa zobrazujú na obrazovke monitoru na špeciálnom OSD paneli.

  • Ovládač 3DxWare 10 je jeden software pre všetky zariadenia od 3Dconnexion. Čisté rozhranie uľahčuje konfiguráciu klávesnice pre maximálny výkon.

  • Dostupné rozloženie kláves je americké medzinárodné (slovenské rozloženie nie je dostupné).