Galérie

galerie Pozrite sa na modely a návrhy, ktoré vytvorili užívatelia SolidWorks. Z ukážok si ľahko urobíte predstavu o tom, čo všetko je možné pomocou moderných 3D CAD/CAM systémov spracovať alebo v ktorých odboroch nájdu tieto systémy uplatnenie.

Väčšina obrázkov v galériách je výsledkom vizualizácie vytvorené pomocou nástroja PhotoView 360, prípadne PhotoWorks alebo jednoduchým zachytením obrazovky.

Galéria návrhov zákazníkov SolidWorks

Galéria návrhov od stavajúcich zákazníkov spoločnosti SolidWorks, ktorá je rozdelená do kategórii podľa priemyselného odvetvia.
http://www.solidworks.com/sw/image_library.htm

Galéria vizualizácií

SolidWorks galéria obrázok, ktoré boli vyrendrované pomocou nástroja PhotoView 360. Jednotlivé obrázky sú rozdelené do kategórii podľa ich hodnotenia.
http://www.solidworksgallery.com/

Knižnica obrázkov

Galéria obsahuje kategórie jednotlivých priemyselných odvetví. Tu sú umiestnené obrázky, ktoré sú získané z prostredia systému alebo zachytením dizajnu hotových výrobkov.
http://www.solidworks.com/sw/industries/gallery.htm

Dezignstuff SolidWorks Blog

Dezingnstuff zhromažďuje príspevky užívateľov SolidWorks, ktorý sa chcú podeliť o výsledky svojej práce. Je tu umiestnené i niekoľko užitočných odkazov a komentárov komunity SolidWorks
http://www.dezignstuff.com/blog/?page_id=6516


";