DraftSight

Produkt DraftSight od spoločnosti Dassault Systemes je bezplatnou a jednoduchou cestou pre tvorbu, editáciu a zdieľanie súborov DWG/DXF. Produkt je postavený na vyspelej technológii a je určený pre konštruktérov a dizajnérov, ktorí požívajú platformu Windows, Mac alebo Linux.

draft sight screenDraftSight disponuje intuitívnym rozhraním, ktoré užívatelia tradičných 2D CAD aplikácií veľmi dobre poznajú. Podporované formáty súborov sú *.dwg a *.dxf. V obidvoch prípadoch DraftSight poskytuje kompatibilitu súborov od verzie R12 až po najnovší.

Po inštalácií sa môžete zaregistrovať na fóre DraftSight, kde získate prístup k množstvám užitočných informácií. Hlavným prínosom sú výukové videá, názorné kurzy, webové semináre a online diskusné komunity, v ktorých môžete s ostatnými členmi prediskutovať svoje názory na rôzne témy.

Spoločnosti môžu využívať spoplatnenú užívateľskú podporu, ktorá zahrňuje telefonickú, emailovú a vzdelávaciu pomoc, rovnako ako poskytnutie sieťovej licencie a podpory prostredia API. Pre študentov a pedagógov ponúka DraftSight bezplatné stiahnutie produktu, podporu v rámci komunity, bezplatný upgrade a možnosť zúčastniť sa online diskusie v rámci komunity DraftSight.

Hlavné výhody DraftSight

  • Česká lokalizácia produktu.
  • Prispôsobivosť užívateľského rozhrania.
  • Gestá myší a ich prispôsobenie.
  • Nové výkonné jadro a použité technológie.
  • Rýchly a výkonný nástroj.
  • Podpora súborov šablón (*.dwt) a ponuky menu (*.cui, *.mnu, *.mns).
  • Nulová nákupná cena.
  • Podpora platformy MAC, Windows, Linux
  • Kompatibilita DWG a DXF
  • Tvorba PDF súborov.

Baliky DraftSight

DraftSight Free

Bezplatný 2D CAD produkt, ktorý je určený pre širokú verejnosť aj pre komerčné využitie. Užívatelia sa môžu bezplatne zaregistrovať do DraftSight Community a tak využívať výukové materiály, iQuestions a prístup k blogom. Pre všetkých je k dispozícii zadarmo 30-dňová skúšobná verzia DraftSight Professional.

Stiahnúť DraftSight free

DraftSight Professional

Platený produkt, ktorý rozširuje základnú verziu DraftSight Free. Je určený pre malé a stredné podniky, ktoré potrebujú 2D CAD softvér na profesionálnej úrovni. DraftSight Professional disponuje viacerými funkciami, ktoré sú schopné významne skrátiť navrhovací čas (ako je Rýchle orezávanie, Odstránenie duplikátov, Kótovacia paleta, Generovanie G-kódu atď.), Prémiovými nástrojmi (Porovnanie výkresov, Dávková tlač, PDF podklad atď.), Knižnicou návrhov, databázou normalizovaných súčastí DraftSight Toolbox a programovacím rozhraním (makrá, LISP, API).

Kúpiť DraftSight Professional

DraftSight Enterprise

Spoplatnený produkt (predtým DraftSight Premium) určený pre veľké podniky s náročnými požiadavkami. Okrem všetkých výhod a rozšírenie balíčka Professional ponúka DraftSight Enterprise navyše sieťové licencovanie (minimum sú 2 licencie) a možnosť hromadnej administratívnej inštalácie. Pre zákazníkov je k dispozícii aj telefonická a emailová podpora priamo od spoločnosti Dassault Systemes.

Požiadať o ponuku DraftSight Enterprise

 


";